Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

FNW 2016 - Lublin

 W dniach 9-10 maja uczestniczyliśmy w XVII Festiwalu Najciekawszych Widowisk Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych w Lublinie. Organizatorem przeglądu jest Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie. Podczas festiwalu zaprezentowaliśmy dwa spektakle: „Jednostka” w kategorii teatrów dziecięcych i „Deżawi” w młodzieżowych.

Z radością informujemy, że obie nasze propozycje zostały docenione. Poniżej przytaczamy dotyczące nas fragmenty protokołu:

Spektakl "Jednostka" otrzymał główną nagrodę pieniężną w kwocie 500 zł "za podjęcie ważnego wychowawczo problemu uzależnień wirtualnych współczesnych dzieci i nastolatków, ukazanego w dojrzałej i ciekawej formie scenicznej autorskiego widowiska pt. „Jednostka” w reż. Marcina Woszczewskiego." Ponadto Marcin Woszczewski otrzymał wyróżnienie indywidualne dla instruktorów "za reżyserię spektaklu „Jednostka” w Teatrze OKO".

Natomiast „Deżawi” zostało wyróżnione: "za poszukiwanie nowego języka i wyrazu scenicznego w teatralnym performance „Deżawi” w reż. Marcina Woszczewskiego."

 

Odsłony: 1536

Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.

Dzisiaj odwiedziło nas: 45 → wczoraj: 69 → a dotychczas: 225167